
Окуляри Marc John 0825 col.102-g4
1 000 ₴
- В наявності
+380 (99) 485-74-94
Менджер ЛюдмилаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фото зроблені наживо!
Ви отримуєте очки саме такі ж, як на фото!
Робимо дод. фото за запитом!
Окуляри чоловічі Marc John 0825
Розміри:
Ширина окулярів від заушника до заушнику-145 мм
Висота лінзи-48 мм
Ширина лінзи-60 мм
Ширина перенісся-17мм
Довжина заушника-145 мм
Оправа: пластик, чорного кольору глянцева
Лінзи: полікарбонат з поляризацією чорного кольору
Модель чоловіча
Підійде на середнє і велике обличчя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc John |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Висота лінзи | 48 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 143 мм |
| Міст | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний мат |
| Складана оправа | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴

