
Сонцезахисні окуляри чоловічі Thom Richard TR9062
1 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 30 квітня 2026+380 (99) 485-74-94
Менджер ЛюдмилаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонцезахисні окуляри чоловічі Thom Richard
Підійдуть на середнє та крупне чоловіче обличчя
Оправа пластик чорного глянцевого кольору
Лінзи пластик чорного кольору з поляризацією
100% защита от УФ
!Поляризація — це покриття на лінзі, яке прибирає відблиски, робить зображення чітким і контрастним!
Чудовий варіант для водіїв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 49 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 147 мм |
| Міст | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана оправа | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴
